Ordek Deresi Balesi’nden sahneler ve

aaaaaaaaaaaaa11.jpgimg_2866.jpgimg_2867.jpgaaaaaaaaaaaaaa2.jpgaaaaaaaaaaaa5.jpgimg_2875.jpg

img_2877.jpgimg_2879.jpgaaaaaaaaaaaaa3.jpgaaaaaaaaaaaaaa4.jpgimg_2870.jpg

 

Anatol şu Edith Piaf şarkısını çok tuttu da, gel annecim, söyleyelim deyip deyip boynuma sarılıyor, kulağını göğsüme yaslıyor ve ikimiz birlikte haykırmaya başlıyoruz:

Noooooon!!!!! Rien de rien!!!!!!!!!!! Noooon! Je ne regrette rieeeeeeeeen!!!!!!

Pazar günü bir gösterim var ama sanırım grip kim vurdusuna kurban gidecek. Aslında çıkabilirim ama ses tellerimi hırpalamış olurum boşuna. İptal, pek yaptığım birşey değil de, bu gösterinin doğasında operatik olmayan …. nasıl desem? Haykırmalar, çığlıklar ve bağırtılar var ki, hassas teller için kabus. Zaten akıntı var, bu sefer gösteriden dolayı irite olacaklar, en az üç gün sürer düzelmeleri. Yani boks maçına çıkmak gibi birşey! Üstelik Mart’ın yedisinde başka bir konser beni bekliyorken… Gösteri kendimi hırpalamaya değmez, önceden davet ettiğim arkadaşlarım değer. Onlar da bir daha ki konsere kadar beni affederler. Sinüslerim tıkalı da olsa, bu haftasonu sahne alamasam da, en azından oğlumun yıldızıyım ben. Je ne regrette rien.


	

5 Comments

  1. Affetmek ne demek, Elif? Boylesi daha iyi, Mart’in 7’si riske girmemis oldu. Hem bu konser cok gec olacakti, uyurduk falan. 🙂

  2. Ekmekcikiz, evet dovmesi var. :oP Daha dogrusu cikartma! Jimnastik dersinin sonunda yapiyorlar, bale de ertesi gun olunca boyle oluyor!!!!

    Mz, ben uyurdum kesin. :oP

    Alp&Ege’nin Annesi, bu oglanin ikizkardesi derse geliyordu, annesi Anatol’u gorunce, oglunu da yazdirdi. :o)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


three × one =