Isırmayın budumu, Allahsızlar!

Geçenlerde, kadınlı erkekli, bizim evde akşam yemeği yiyeceğiz. Ben de, ne tesadüf ki Kadınbudu Köfte, Dilber Dudağı, Hanım Göbeği yapmışım. Ah, ellerim kırılsaymış, gözlerim aksaymış da, yapmaz olaymışım! Amanın, bir de ne göreyim, daha Kadınbudu’nu gören herifler ereksiyon oluverdiler! Olacak iş değil! Herifler hem köfteleri ısırıyorlar, hem de pis pis, sofradaki kadınlara bakıyorlar! Aman, aman! Hatta hatta masanın altından budumu sıkıştıran bir el mi ne vardı, belki de birinin bacağı mıdır, neresidir? Söylemedim eşime tabii, yoksa olacaklari varın, siz düşünün.

Ah Efendim, daha başıma gelecekler varmış… Esas kıyamet tatlılar gelince koptu! Bizim Bacı Kalfa’ya o kadar kaş göz işaretleri yaptım ama anlamadı tabii kara çıyan. Dilber Dudakları’nı, Hanım Göbekleri’ni en süslü tabaklarda, bu azgınların arasında kalmış, yaprak gibi tir tir titreyen hanımların önüne koyuverdi. Artık ondan sonrasını anlatmaya gücüm yetmeyecek. Dudaklar, göbekler, hangisi insanındır, hangisi hamurdandır belirsiz…. Masa bir yerde, tabak çatal bir yerde. Kim kiminle, belli değil.

Kendimi kaybetmişim.

Ertesi sabah bir uyandım ki, yerdeyim! Boynumda, bacaklarımda ısırıklar! Dudaklarım olmuş kayısı gibi şişkin! Benim beyin başında bir kadın kilotu ki, çekiştirilmekten lime lime olmuş. Ortalığa yayınlan, sızıp kalmış misafirler, yüzleri şalgam gibi, eteklerine, ceketlerine saklana saklana, usulcacık terk ettiler evimi.

Bacı Kalfa’nın evi derleyip toplaması, Allah sizi inandırsın, tam bir hafta aldı. Hala koltuk köşelerinden, halı altlarından kenarı ısırılmış dudaklar, butlar, göbekler çıkıyor.

Allah’tan Vezir Parmağı pişirmemişim ayol!

9 Comments

  1. içleri fokur fokur fesatlık kaynıyor akılları fikirleri oralarında, kadın saçından tahrik olan bu yiyeceklerden hayli hayli tahrik olur ayol :p

  2. Ne güzel ironi yapmışsın, bunlarla ancak böyle dalga geçilir işte. Oktay Usta’mıymış onu söyleyen ben de radyo programlarından birinde dalga geçerlerken duydumdu:) Kulaklarıma inanamadım.

  3. Nasil bir igrenclik gercekten,bu sekilde yazinca alay etmis gibi görünüyor ama ne yazik ki bu pislikleri hissediyor olmalilar ki kadin ve erkeği ayrı ayri yerde tutmak istiyorlar.İclerinde değil iğrenç tenlerinde,bacaklarinin arasinda ve saçlarinda allahi tasiyanlardan usandim,biktim.Onlar üzerine basina allhi böyle sivadikca ben cok ürperiyorum ve birakiyorum icimdeki allahi bile.Alin basiniza calin diyorum bu dinbazlara.Bas agrisi nedir bilmem,okurken sakaklarima agri girdi,bunlarin hallerine…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


20 + 14 =