Hipnoz da yetmez ki demedim

Adamcağızın işi gücü penisini birilerine göstermekmiş. Gösteremezse elliyormuş. Mastürbasyon değil, sadece dokunmak, orada olduğundan emin olmak… El devamlı pantalonun içinde, uygun kıyafetlerle bütün gün böyle dolaşılabiliniyormuş. İşyerinde masası da uygun konumdaymış. Pencerelerden de içerileri dikizliyormuş. Binasının düz çatısına çıkıp gözetliyormuş. Sadece ve sadece dokunmaya, göstermeye odaklanmış, zevk verici ama işkence bir hayat.

Bana da sigara bırakmak isteyenler filan gelmez ki kardeşim! Hayret birşey.

Brian arka odada. Ben, “hastam”la ön odada. Giriş katında oturuyoruz o zamanlar. Işıklar, perde açık, pencere yarı belimize kadar iniyor. Sokakta biryerlere koşturanlar, çöpçüler, köpekliler, bebekliler.

Çirkince bir adamcağız. Ağlamaklı, yusyuvarlak, kırmızı ince damarlarla dantelli soluk bir yüzü var. Biraz göbek. Biraz saç.

Eve girdiği anda yalvarmaya başlıyor. Gençken bir kere, alay etmişmiş bir kız arkadaşı. Penisi çok küçük diye. Küçük müymüş hakikaten? Hakikaten? Bir kez baksam, samimi cevap versem? Ne olur? O zaman belki takıntı etmezmiş böyle. Lütfen… lütfen…

Henüz acemiyim. Bu gördüğüm üçüncü “hasta”. Ben yok ama filan derken ayaklanıveriyor. Fermuarını indiriyor. Ben de ayaktayım. Yüzümde bir ifade yok. O sırada pek de birşey düşünmüyorum hakikaten. Görmediğim şey değil penis. Bir tane daha görsem ne yazar?

Birkaç saniye sonra kot pantalon aşağıda, tombul bacaklarin etrafında, cansız yerde yatıyor. Kilotunu pembe, tüysüz baldırlarına kadar indiriyor sadece. Penisini gösteriyor bana.

Ne olur söyle. Çok mu küçük? Hakikaten çok mu küçük?

Ben penis uzmanı filan değilim, gördüklerim bütün dünyadakilere örnek alınabilir mi, bilemem. Ama küçük. Küçücük. Görmekten, göstermekten utanılamayacak kadar küçük. Neredeyse yok ortada birşey. Küçük işte.

İşte o zaman ilk kez içimde bir panik, bilerek yüzümü donduruyorum. Kafamın içinde binbir cümle ihtimali, ışık hızıyla.

“Hiç üzülme, bir kadını çok mutlu edebilirsin sen,” diyorum. Gözlerini gözlerime dikmiş. Ağzımdan çıkan cümle biter bitmez hüngür hüngür ağlamaya başlıyor. Boynu bükük, pantalonu bacaklarına dolanmış, içi köpüre köpüre, vücudu sarsıla sarsıla ağlıyor. Kollarımı omuzlarına, başımı başına dayıyorum. Dışarıda insanlar, içeride biz.

Kaç dakika böyle durduk? 5? 10? Bilmiyorum. Sonra sakinleşti. Kıyafetlerini toparladı. Normal hipnoz prosedürüne başladık.

Haftada bir ya da iki kez, altı hafta kadar geldi. Kendi kendine hipnozu, böylece içindeki şeytanlarla kendi kendine başa çıkmayı öğrendi. Yoksa penisinin yerini ben alacaktım: kendini güvende hissetmek için orada olduğunu hep bilmek istediği bir kol değneği. Bıraksam, hayatının sonuna kadar gelirdi. Sırtından binlerce Dolar kazanabilirdim. Ama kendi kendimle yaşayamazdım.

8 Comments

 1. ya biliyorum adamın hali pek acıklı ve çok da zor bir şey belli ki onun için bu durum ama ….ben çok güldüm yine de :)) Bi de, sana da bravo valla, adam daha fermuarı indirirken ben kaçardım odadan herhalde…bravo ki bravo 🙂

 2. Hay allah, kötüymüş. Geliştiremeyeceğin tek organ da bu yahu! Pek de iyi toparlamışsın, tebrikler.

  marruu

 3. benim de benzer bir hadise geçti başımdan, ve “nicelik değil nitelik önemlidir sözünün çok hit olduğu bir dönemdi allahtan. yok yok sevgilim değildi.

  yalnız elif sürekli şaşırtıyorsun beni, nerede, nasıl, niçin yapıyordun bunları ve kendi kendini hipnoz nasıl oluyor?

  sürprizlerle dolusun!

  sevgiler.

 4. Gaykedicigim, bilemiyorum. Iyilesmis gibiydi ama suresiz dertler bunlar. Hep bogusmak lazim.

  Bambi, Alp&Ege’nin Annesi, bizim ulkede bu yuzden terapiye gideni doverler zaten! :oP

  Kosenin Delisi, efendim iste Allah’tan bir gucler geliyor insana….. filan filan filan. :o)

  Misocugum, ben gelistiremezdim ama acaba hipnozla buyuk olduguna inandirabilir miydim???? Etik birsey olmazdi tabii.

  Endiseli, bu anilari Ben … iken bolumu altinda topluyorum. Orada hipnoza girisimi de yazmistim. Kendi kendine hipnozun yontemleri var. Cok ileriye gitmek mumkun degil ama acil durumlarda birazi bile yararli! :o)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


11 − 7 =