Burada!!!!!!

Evimdeyim. İşlerim var. Yazılacak yazılar beni bekliyor. Nasıl geçti? Konu hakkında uzunca bir not yazmışım kendime. Hafif depresyonda, oldukça histerik, yarı bilmece, yarı bilinçsizce, bilinç dışı, bilinç altı. Buraya koysam, okunsa ve ileride tımarhaneye düşersem, “ben işte o yazıdan, sonunun böyle olacağını tahmin etmiştim zaten” dedirtebilir.

6 Comments

 1. hoşgeldin elif,
  ben de histerik bir akşam geçirdim, tımarhanede yan oda komşun olabilirim çok rahat. eh, ben de saçımı buz kahvesine boyamaya karar verdim, aynaya baktığımda dün geceyi unutmama yardımcı olabilir:P

  sevgiler.

 2. Endiseli, buz kahvesi nedir???? Sanki Istanbul’a yagip da camurlanmis kar gibi bir renk mi? Buzlu kahve rengi mi?

  Ben en iyisi gidip senin blogunu okuyayim.

  Ugur, sIkIlan can cikmazmis derler. Yani sadece sIkIlmakla kalmiyor sIkIlan, ustelik canindan da kurtulamiyor!

 3. loréal’in “buzul kahve” adında bir kahve tonu. bora’ya dediğimde o da şaşırdı. sanırım bir pazarlama rengi, yoksa öyle bir renk yok.

  (yukarıdaki mim yazılarını okuyordum, çok hoşuma gitti. eskidendi, ben de bir proje olarak değerlendirdiğim kendimi inceler, didikler dururdum. şimdi sıkılıyorum biraz. ısıtılıp ısıtılıp sofraya konan bir yemek gibi hissettiğim zamanlar oluyor, kendimi alıp bir olayın içine koymayı istemeyecek kadar sıkıldığım zamanlar vs. vs. sanırım buzul kahveden daha fazla bir değişiklik yapmaya, mesela bir yerlere gitmeye ihtiyacım var fena halde.)

  sevgiler.

 4. that’s funny . . .

  bende ilerde timarhaneye dustugumde (it’s just a matter of time before everyone finds out I am too smart to be normal . . . lol) acaba tanistigim kimse varmi diye saga sola kosustugumda belki seni de orada gorup icim ferahlar . . .

  then we can compare notes . . .

  welcome back.

  🙂

 5. Buzul kahve, kuresel isinmayi da gozonune alarak, icine toprak karismis buzul gibi birsey! Zamana uygundur, Endiseli.

  Ha, benim de kendimden coook sIkIldigim, gayet siklikta oluyor da, kendimden soyunup baskasina giremeyecegime gore, elimdeki viraneyle ugrasmak daha mantikli geliyor.

  Metin, yalniz kalmayacagim demek. Endiseli, sen, ben, arasira tavla atariz timarhanenin bahcesinde.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


five + four =