Bir doktoru öldürdüler

tiller1111111111

Kansas Eyaleti’nde ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çok az bulunan “geç dönem kürtaj” doktoru George Tiller’ı devam ettiği kilisesinde gönüllü çalışırken öldürdüler. Aslında bir kişi öldürdü. Ama öldürdüler. Dinci, sağcı, kıçımın kenarı medya, kendisi gibi dinci, sağcı piç kurusu milleti azdıra azdıra, adamı hedef gösterte gösterte.

Seneler önce iki kolundan vurmuşlardı. Sonra muayenehanesine saldırdılar. Tehdit altındaydı. Dinci, evancelist medyanın bir ev krokisini vermediği kalmıştı. Neden? 20 haftalık hamileliklerde, beyni olmayan, dışarı çıktığı anda korkunç acılar çekerek öleceği kesin, başsız, suratsız, iç organsız fetusları aldığı, hamileliğin anneyi öldüreceği muhakkak olduğu zamanlarda, anne için de çok zor bir karar olan geç dönem kürtajını yapmaya cesaret ettiği için.

Daha çok bağırdıkları, insanların daha çirkin, daha sansasyonel azgınlıklara çekicilik duymasını kullandıkları, yalanlarını binlerce kere tekrarlamaktan utanmadıkları ve hiç durmadan konuştukları, kavga ettikleri, vıyıldadıkları, mızıldadıkları, hiç durmadan zehirlerini akıttıkları için aşırı inançlarını dünya üzerinde norm haline getiren insanlarla aynı genleri taşımaktan rahatsızım.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


2 + 5 =